Krem Fytyre -Kamomile

Face crème CHAMOMILE Kreme fytyre kamomil

 Krem qetësues dhe zbardhues me kamomil.

Lloji i lëkurës: normale, e thatë dhe lëkurë të ndjeshme.
Frymëzuar nga Natyra. Përmban ekstrakt kamomili, vaj makadamia, gjalpë Shea dhe d-Pantenol. Ofron ekuilibër optimal lagështie, lehtëson acarimin. Lë lëkurën të mirë të butë, të qetë, të fortë, të ngurtë, dinjitoz dhe elastik. Rindërton shtresat mbrojtëse. Zbulon bukurinë natyrore. 0% paraben.