Pastrues me Kripë dhe Sheqer.

Gjalpë shea dhe kafe e gjelbër Kripë dhe sheqer pastrues

Gjalpë shea dhe kafe e gjelbërt.

0% Parabens, silocones, SLES, SLS
Kripë natyrore dhe sheqer kristal. Pastron, kujdeset, rifreskon dhe relakson trupin tuaj dhe shqisat. Butësisht pastron epidermë, përmirëson mikroqarkullimin. Qetëson dhe njomë lëkurën. Gjalpi i Sheas ekzotike e njomë ,ushqen, shkëlqen dhe rigjeneron lëkurën . Ekstrakti I kafës së gjelbërt e hidraton dhe e mbron rininë e lëkurës.