Vaj Masazhe-Ngrohës

Vaj masazhe ngrohes

Vaj portokalli, kanellë, piper
0% preservatives, ngjyrosje artificial

I projektuar posaçërisht për ngrohje të lëkurës. I lehtë dhe efikas. Lë lëkurë të butë, elastike, të fortë dhe aromatike me barishte. Vaji i bajames jep lubrifikim të madhë gjatë masazhës dhe lehtëson depërtimin e përbërësve aktivë. Masazha dhe vajra esencial të piperit të zi dhe kanellës përmirësojnë mikro-qarkullimin, e cila ndihmon për të hequr toksinat nga trupi. vaj I piperit si një antioksidant ndihmon për të ruajtur freskinë e lëkurës. Vaj i portokallit nuk është vetëm një burim i aroma të freskëta dhe lëngut, por edhe heq tensionin e muskujve.