Shampo për flokët e yndyrshëm.

Shampo për flokët e yndyrshëm me kalendul.

Shampo për flokët e yndyrshëm me kalendulë.

Në serinë e gjelbër Pharmacy shampoos bimor ne kemi mbledhur çdo gjë që Nënë Natyra na ofron. Ekstrakti i kalendulës është një ilaç i provuar popullore në parandalimin e problemeve me flokët tuaj dhe problemet e lëkurës së kokës. Ajo ka një efekt anti-inflamator dhe qetësues, neutralizon radikalet e lira, forcon kapilarët e kokës. Ajo parandalon zbokthin dhe humbjen e flokëve, sidomos në flokët me tendencë yndyrore. Shampoja lë flokët tuaj të shëndetshëm, të ushqyer mirë, fleksibël dhe me shkëlqim.