Shampo për flokë të thatë

Shampo për flokë të thatë me vaj Argan dhe shegë
Shampo për flokë të thatë me vaj Argani dhe Shegë.
Në serinë e gjelbër Pharmacy shampo bimor ne kemi mbledhur çdo gjë që Nënë Natyra na ofron. Për shekuj me radhë, vaj natyral i argan, likuidi i artë i  Marokut, rikthen shkëlqim flokëve, rigjeneron, njomë, ju bën flokët të butë, elastik, të lehtë për krehër dhe stilim. Ajo mbron kundër faktorëve të jashtëm, forcon dhe ushqen kokën. Pantenoli ushqen dhe rigjeneron, në mënyrë të ngjashme me ekstrakt shege, e cila gjithashtu freskon ngjyrën e flokëve tuaj. Shampo lë flokët tuaj dritë te pastër, I shkëlqen, I bën elastik dhe të hidratuar mirë.