Pastrues me Kripë dhe Sheqer.

Vaj argani dhe fiq Kripë dhe sheqer pastrues

Vaj Argani dhe Fiq.

0% Parabens, silocones, SLES, SLS
Kripë natyrore dhe sheqer kristal. Pastron, kujdeset, rifreskon dhe aromomatizon, relaksim për trupin tuaj dhe shqisat. Butësisht pastron epidermë, përmirëson mikroqarkullimin. Qetëson dhe njomë lëkurën. Ekstrakti I Vajit të Arganit dhe fiqit mbron freskinë e lëkurës, përmirëson hidratimin dhe e ushqyen atë.