Losion per Trup-Ulli dhe Vaj Argani.

Losion per trup me vaj argani dhe ullinje per lekure te bute te pasur me vitamina
Frymëzuar nga Natyra.
Kënaqësia aromatike dhe kujdesi i lëkurës së ndritëshme, emulsioni jo-i yndyrshëm i cili ushqen thellë, rigjeneron, njomë dhe zbut lëkurën. Bën rigjenerimin e shtresës lipidike, rikthen bukurinë e lëkurës. Lehtësues për të gjitha llojet e lëkurës, sidomos lëkurës sensitive si dhe lëkurës së pjekur, të thatë, të ndjeshme, të cilave u mungon butësia dhe fleksibiliteti. Losioni zhytet shpejt dhe e lë lëkurën të butë përqafuar me aromë sensuale. Acidi Hyaluronik ka efekt ushqyes dhe hidratues. Përbërësit e vlefshme që gjenden në vajin maroken argan, vajin spanjoll të ullirit dhe vitamina E ushqejnë lëkurën. Ato janë burimi i acideve yndyrore të pangopura omega-6 dhe omega-9 dhe antioksidantë që mbrojnë nga radikalet e lira dhe ruajtjen freskinë e lëkurës.