Losion per Trup- Trëndafil dhe Gjingjer.

losion per trup me trendafile dhe gjingjer
Frymëzuar nga Natyra.
Kënaqësia aromatike dhe kujdesi i lëkurës së ndritëshme, emulsioni jo-i yndyrshëm i cili ushqen thellë, rigjeneron, njomë dhe tonifikon lëkurën . Bën rigjenerimin e shtresës lipidike, rikthen bukurinë e lëkurës. Lëkura bëhet e butë, e ushqyer  dhe elastike. Posaqërisht për lëkurë të thatë, të plasaritur dhe të ndjeshme. Losioni zhytet shpejt dhe e lë lëkurën të përqafuar me aromë sensuale. Acidi Hyaluronik dhe Pantenoli kanë një efekt hidratues. Vaji nga Muskati i petaleve të trëndafilit dhe vitamina E zbusin, ushqyejnë dhe rigjenerojnë. Ekstrakti i gjingjerit përmirëson qarkullimin e gjakut, neutralizon radikalet e lira, ka cilësi antibakteriale dhe ofron freski lëkurës.