Losion per Trup-Kumak dhe Caj Jeshil

Losion per trup bima kalendula dhe caji gjelber
Frymëzuar nga Natyra.
Kënaqësia aromatike dhe kujdesi i lëkurës së ndritëshme, emulsioni jo-i yndyrshëm i cili ushqen thellë, rigjeneron, njomë dhe zbut lëkurën. Bën rigjenerimin e shtresës lipidike, rikthen bukurinë e lëkurës. Lehtësues për të gjitha llojet e lëkurës, sidomos të pjekur, të thatë, të ndjeshme, të cilave u mungon butësia dhe fleksibiliteti. Losioni zhytet shpejt dhe e lë lëkurën të butë përqafuar me aromë sensuale. Ekstraktet e çajit të gjelbër, kumak dhe vitamina E neutralizojnë radikalet e lira, të cilat janë konsideruar të jenë shkaku kryesor i plakjes së lëkurës, dhe kanë efekt anti-inflamator, zbutës, forcojnë kapilarët. acidi Hyaluronik dhe Pantenoli ushqejnë lëkurën.