Losion per Trup-Aloe Vera dhe Qumësht Orizi

Losion per trup aloe qumesht orizi lekure te bute arome

Frymëzuar nga Natyra.
kënaqësia aromatike dhe kujdesi i lëkurës së ndritëshme, emulsioni jo-i yndyrshëm i cili ushqen thellë, rigjeneron, njomë dhe zbut lëkurën. Lehtësim për një shumëllojshmëri të llojeve të lëkurave: të thata, të plasaritur, të ndjeshme, të cilave u mungon butësi dhe fleksibilitei. Ajo zhytet shpejt dhe e lë lëkurën të përqafuar me aromë sensuale. Rikthen ekuilibrin dhe rehatin, rindërton shtresën lipidike. Aloe ekstrakti e qetëson irritatimin, rigjeneron dhe tonifikon lëkurën, ndërsa qumështi i orizt dhe vitaminë E përmirësojnë pamjen e saj dhe gjendjen. acid Hyaluronik dhe Pantenoli kanë një efekt hidratues. vaji nga arra makadamia Australiane ushqen dhe rigjeneron, sepse përmban omega 7, një komponent të lëkurës së re.