Krem hidratues me Boronicë

Krem hidratues për duar dhe thojnë me Boronicë efekt zbardhues
Krem hidratues për duar dhe thojnë me Boronicë , efekt zbardhues.
njomë, ushqen, mbron kundër thatësis dhe acarimt. Rikthen hidratimin dhe butësin. Butësisht  ndriçon diskolorimin në duar . ekstrakti i boronicës organike me një efekt anti-plakje neutralizon radikalet e lira dhe ka veti antibakteriale. Kompleksi multivitamin bimore përforcon këtë veprim. Alantoini përshpejton riparimin e dëmtimit të epidermës ka efekt anti inflamator, hidraton, ushqen dhe njomë. Keratina dhe vitamina B forcojnë thonjtë dhe bëjnë mbrojtjen e tyre kundër thyerjes. Glicerina ushqen dhe tonifikon lëkurën.